| Χρόνος παράδοσης | 40-65 ημέρες εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | DAWSON |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Δύναμη θέρμανσης | 13.8kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DMB1000L |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1100 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 55 KW |
| Σχήμα αριθ. | ABLB100 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7KW |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |