| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
|---|---|
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |
| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Μηχανή κίνησης | 45 KW |
| Τύπος επεξεργασίας | συνεχής τύπος |
|---|---|
| αριθμός κεφαλαίων | 2 |
| στρώματα της κεφαλής | 1 |
| Κεντρική απόσταση | 160 mm, 180 mm ή προσαρμοσμένα |
| Υλικό κατάλληλο | Υδροξείδιο HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU κλπ. |
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Μη-αυτοματοποιημένος |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Βασικά συστατικά | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Εφαρμογές | 5ml στα μικρά πλαστικά μπουκάλια 1L |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Τμήματα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, δοχείο πίεσης, αντλία, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, μηχανή, PLC… |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, ABS, HDPE, PVC, PPR, PE, HDPE/PP, ABS/PP, PE/PP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| εφαρμογή | 5ml στο μικρό πλαστικό μπουκάλι 1000ml |
|---|---|
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Τμήμα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, αντλία, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, μηχανή, PLC… |
| Κατάλληλα υλικά | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 20 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, αντλία |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Ο Jerry μπορεί μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |