| Διάμετρος βίδες | 120 χιλιοστά |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Μονό |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Δύναμη σύσφιξης | kN 800 |
| Εγκεφαλικό μούχλας | 600-1500 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Υλικό | PE PP κ.λπ. |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Δύναμη μηχανών εξωθητών (KW) | 30KW |
|---|---|
| Παραγωγή (kg/h) | 130 kg/h |
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος | ναι |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό, Διαδικτυακή υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Διάμετρος βιδών | 80mm |
| Τύπος κεφαλής θραύσης κατά μέθοδο επεξεργασίας | συνεχής τύπου κεφαλή πετσέτας |
|---|---|
| Τύπος κεφαλής με βάση τον αριθμό κεφαλών | 2 |
| Τύπος κεφαλής πετσέτας κατά αριθμό στρωμάτων | 1 |
| Κεντρική απόσταση | Πολλαπλές κεφαλές πεθαίνουν κεφάλι, κέντρο απόσταση μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υλικό κατάλληλο | Υδροξείδιο HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU κλπ. |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |