| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| ΚΏΔΙΚΑΣ HS | 8477301000 |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Μάρκα | DAWSON |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Αυτοματοποιημένο | Ναι. |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Μη ηλεκτρονικά εξοπλισμένα |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Βασικά συστατικά | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Εφαρμογή | ΜΠΟΥΚΑΛΙ |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Εφαρμογές | Γερμανός στρατιώτης δοχεία, μπουκάλια, γαλόνια |
|---|---|
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 15L |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, CP |
| Αριθμός σταθμών | Διπλός σταθμός |
| Στρώμα προαιρετικό | Πολλαπλάσιο στρώμα διαθέσιμο |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Σειρά προϊόντων | 10~30L |
|---|---|
| Παραγωγικότητα | 45~60 BPH |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | ΠΛΚ, κινητήρας, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, τροχιά |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |