| Διάμετρος βιδών | 120mm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60days |
| Αριθμός σταθμών | μονόκλινο |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-250 L |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, δεξαμενή νερού, εμπορευματοκιβώτιο, ιατρικός, οδικό βαρέλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Υλικό φορμών | S50c/S136/Aluminium με το χαλκό βηρυλλίου |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D | 25 L/D |
| Βάρος | 22,5 τόνοι |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |