| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τετάρτη | 380V/3Ph/50Hz |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | - Ναι, ναι. |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | χειριστής 1~2 |
| Υπηρεσία μηχανικού | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για εκπαίδευση εγκατάστασης |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | PLC, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων |
| Τάση | Προσαρμοσμένος |
| Πλαστικός τύπος | PP/PE, PET, PVC, PP, PE |
| Σχεδιασμός άξονα | Μονός άξονας (προαιρετικά διπλού άξονα) |