| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Αυτόματος-αφαιρώντας το χνούδι το σύστημα παρεχόμενο |
| Κοιλότητα | Πολλαπλάσιες κοιλότητες διαθέσιμες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση |
| Βάση φορμών | Τυποποιημένα, ευρωπαϊκά πρότυπα HASCO, παγκόσμια πρότυπα |
| Διάμετρος βίδες | 80 |
|---|---|
| Δυνατότητα εξώθησης ανά ώρα (PE) | 110 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Σύσφιξη διαδρομής | 200-650 |
| Δύναμη Σύσφιξης | 110 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD150 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1000 λίτρα |
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών | 1800×1800 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Κατάλληλο μπουκάλι | Μπουκάλι ποτού |
| Κλειστές λέξεις | Η αυτόματη Pet που φυσά τη μηχανή |
| Τύπος | Αυτόματες botte-φυσώντας μηχανές |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Εφαρμογή | μπουκάλι |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό, Διαδικτυακή υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος, 12 μήνες |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, ένα έτος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων, μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Το μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, Jerry μπορεί, να παίξει |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Μάρκα | Dawson |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Δείγματα παρεχόμενα | Παρέχετε το δείγμα μπουκαλιών μετά από τη δοκιμή φορμών για την επιβεβαίωση |
|---|---|
| Εργατικό δυναμικό που απαιτείται | Παρέχουμε την πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως η κάλυψη και η πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων, φόρμα χτυπήματος εγχύσεων |