| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| όνομα προϊόντων | Φυσώντας μηχανή μπουκαλιών της PET |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Κλειδιά | Αυτοματοποιημένη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρήση | 200 ml ~ 2000 ml Φιαλάκι |
| Χρήση | Κατασκευή πλαστικών μπουκαλιών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής μπουκαλιών με ευρύ λαιμό |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
|---|---|
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| εμπορικό σήμα | Dawson |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32PCS |
| Ισχύς σωλήνα φωτός | 1.25kw |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Όνομα προϊόντων | Moldling μηχανή χτυπήματος της PET ημι αυτόματη |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Πρότυπο | YC 2L-4 |
| Ελαφριά ποσότητα σωλήνων | 32pcs |
| Ελαφριά δύναμη σωλήνων | 1.25KW |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, Πλαστικό |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 20 χιλ. |
| Η πραγματική ποσότητα εγχύσεων (CP) | 225g (CP)/8Oz |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι της PET, βάζα της PET |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 200PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |