| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή του νερού | 100L/Min |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, PC, PE/PP |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 0-5 λίτρα |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βίδες | 65 χιλ. |
| Αναλογία L/D βίδες | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 18.5 Kw |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 300 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 pc/h |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη Drive βιδών | 18,5 kw |
| Σειρά προϊόντων | 10~30L |
|---|---|
| Παραγωγικότητα | 45~60 BPH |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Ζώνη θέρμανσης | 3 |
| Δύναμη θέρμανσης | 13.8kw |
| Max.Product όγκος | 5L |
|---|---|
| Μετατροπέας πλαστικοποίησης | innovance |
| Δύναμη σύσφιξης | 110kN |
| Σύστημα ελέγχου Parison | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 6 KW |
|---|---|
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 290 χιλ. |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /mi | 0,6 μ ³ /min |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |