| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 65 l/min |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 65 l/min |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 κ.λπ. |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Παρέχεται σύστημα αυτόματης εκτόνωσης |
| Εξοπλισμός | CNC, Τόρνος, EDM, Κοπή σύρματος, Διάτρηση κ.λπ. |
| Προϊόν | Οικιακό προϊόν, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Πλαστικό υλικό | PP, CP, PC, ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Υλικό φορμών | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φυσώντας φόρμα |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Υλικό φορμών | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Δρομέας | Καυτός/κρύο |
| Κοιλότητα | ένας ή περισσότεροι |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Κοιλότητα | Διαθέσιμες πολλαπλές κοιλότητες |
| Εξοπλισμός | CNC, Τόρνος, EDM, Κοπή σύρματος, Διάτρηση κ.λπ. |
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | ναι |
| Πλήρης γραμμή παραγωγής | πλήρης γραμμή, όχι μόνο φόρμα αλλά όλα τα πλαστικά μηχανήματα που χρειάζεστε. |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |