| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Κατάλληλος | 0-5L |
|---|---|
| Σταθμός | Διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Διαθέσιμος |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Πλαστικά τύμπανα πετρελαίου, εμπορευματοκιβώτια, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, βαρέλια |
| Τύπος εξώθησης | Τύπος συσσώρευσης |
| Έλεγχος Parison | Moog 100 σημεία |
| Υδραυλική μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 120 λίτρα |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 55 KW |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| διάμετρος βιδών | 75MM |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
|---|---|
| Τμήματα πυρήνων | Ρουλεμάν, μηχανή, αντλία, εργαλείο, PLC, δοχείο πίεσης, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |