| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Όρος | Νέες πωλήσεις |
|---|---|
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Εξουσιοδότηση | 24 μήνες |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εξώθησης, σχήμα χτυπήματος τεντωμάτων |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, δεξαμενή νερού, κάνιστρο, παιχνίδι |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Cooling System | Air Cooling |
| Driving System | Servo Motor |
| Heating System | Electric Heating |
| Material | Plastic |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, μηχανή, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, αντλία |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Ονομα | πλαστική μηχανή κατασκευής αλτήρων |
| Αριθμός σταθμών | Μονόκλινο |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Οδηγώντας σύστημα | Σερβο μηχανή |
| Σύστημα θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι PET, βάζο, κουτάκια... |
|---|---|
| Τύπος καλουπώματος εμφύσησης | Χύτευση με έγχυση και τέντωμα |
| Δυναμικό | Σύμφωνα με τη χώρα του πελάτη |
| Κατάσταση | νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |