| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
|---|---|
| εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 20L |
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Τύπος κεφαλής θραύσης κατά μέθοδο επεξεργασίας | συνεχής τύπου κεφαλή πετσέτας |
|---|---|
| Τύπος κεφαλής με βάση τον αριθμό κεφαλών | 2 |
| Τύπος κεφαλής πετσέτας κατά αριθμό στρωμάτων | 1 |
| Κεντρική απόσταση | Πολλαπλές κεφαλές πεθαίνουν κεφάλι, κέντρο απόσταση μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υλικό κατάλληλο | Υδροξείδιο HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU κλπ. |