| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Οδηγίες παρεχόμενες | Οδηγίες στα κινέζικα και αγγλικά |
|---|---|
| Δείγματα που παρέχονται | Αν απαιτείται |
| Τύπος χύτευσης με εμφύσηση | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου | Κανένας |
| Ροή νερού | 100L/λεπτό |
| Γύρισμα | 76 χιλ. |
|---|---|
| Μέγεθος βολής | 1766 cm³ |
| Πυροβοληθε'ν βάρος | 1590 γ |
| πίεση ένεσης | MPA 158 |
| Ποσοστό ένεσης | 398 g/s |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, δοχείο πίεσης, αντλία |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Ο Jerry μπορεί μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματος |
| Τηλεοπτική εξερχόμενος-επιθεώρηση | Παρεχόμενος |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Δύναμη σύσφιξης | 5300KN |
|---|---|
| Το διάστημα ανάμεσα στο Tie Bar | 830*800 mm |
| Εναλλακτική κίνηση | 840mm |
| Δύναμη κινητήρα | 28+36kw |
| Διάμετρος βιδών | 85mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάσταση μηχανών | 6.8×3.3×5 |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ικανότητα δεξαμενών πετρελαίου | 850L |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 30 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 680 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 680 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 580 |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ΖΩΟ |
|---|---|
| Στυλ | Οριζόντιος |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων δεσίματος (πλάτος) (mm) | 630 χλστ |
| Απόσταση μεταξύ ράβδων ισοπαλίας (Ύψος) (mm) | 600 χλστ |
| Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s) | 543 |