| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 pc/h |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη Drive βιδών | 18,5 kw |
| Σειρά προϊόντων | 10~30L |
|---|---|
| Παραγωγικότητα | 45~60 BPH |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 300 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 80 ΚΚ |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 37 KW |
| Μέγιστο μέγεθος καλούπιας | 1700 mm*1800 mm |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 1200 λίτρα |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE/HMWHDPE |
| Υδραυλικός κινητήρας κίνησης (κυρίως) | 42 kW |
| Δύναμη σύσφιξης | 2200KN |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 300 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 180 λ/λ |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Σχήμα αριθ. | DSB100 |
|---|---|
| Πίεση λειτουργίας | 12Mpa |
| Μέγιστος όγκος | 120 λίτρα |
| Εφαρμογή | Πλαστικά μοντέλα, βαρέλια νερού, ψυκτικό κουτί |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |