| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Παραγωγή HDPE | 200Kg/h |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 75 KW |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 1 γαλόνι |
|---|---|
| Έξω τεθειμένη ικανότητα | 400~600pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 45mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 10kw |
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 2.6Kw |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διάμετρος βιδών | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | 10 ~ 30L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 270KN |
| Μέγεθος προτύπων | 680*660mm |
| Διάμετρος βίδες | 70 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποικιλία προϊόντων | 0 έως 5L |
| Υλικό | HDPE, LDPE, PP |
| Δύναμη σύσφιξης | 68kn |
| Μέγεθος προτύπων | 380*450 mm |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Μέσο ψύξης | νερό |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
|---|---|
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |