| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, υπερπόντια κεντρική διαθέσιμη, τηλεοπτι |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | CE |
| Διάσταση (L*W*H) | Εξαρτώμαι |
| Τάση | 380V |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Πλαστικά τύμπανα πετρελαίου, εμπορευματοκιβώτια, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, βαρέλια |
| Τύπος εξώθησης | Τύπος συσσώρευσης |
| Έλεγχος Parison | Moog 100 σημεία |
| Υδραυλική μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 30L |
|---|---|
| Περισσότερη εφαρμογή | Πλαστικά τύμπανα πετρελαίου, εμπορευματοκιβώτια, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, βαρέλια |
| Τύπος εξώθησης | Τύπος συσσώρευσης |
| Έλεγχος Parison | Moog 100 σημεία |
| Υδραυλική μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80-30L |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5Kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Μέγ. Όγκος προϊόντος | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βίδας | 85 χλστ |
| Βίδα L/D Ratio | 24 L/D |
| Βιδωτή ισχύς | 18.5 kW |