| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 κ.λπ. |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Παρέχεται σύστημα αυτόματης εκτόνωσης |
| Εξοπλισμός | CNC, Τόρνος, EDM, Κοπή σύρματος, Διάτρηση κ.λπ. |
| Προϊόν | Οικιακό προϊόν, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Αυτόματος-αφαιρώντας το χνούδι το σύστημα παρεχόμενο |
| Κοιλότητα | Πολλαπλάσιες κοιλότητες διαθέσιμες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση |
| Βάση φορμών | Τυποποιημένα, ευρωπαϊκά πρότυπα HASCO, παγκόσμια πρότυπα |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Κοιλότητα | Διαθέσιμες πολλαπλές κοιλότητες |
| Εξοπλισμός | CNC, Τόρνος, EDM, Κοπή σύρματος, Διάτρηση κ.λπ. |
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | ναι |
| Πλήρης γραμμή παραγωγής | πλήρης γραμμή, όχι μόνο φόρμα αλλά όλα τα πλαστικά μηχανήματα που χρειάζεστε. |