| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Μέσο ψύξης | νερό |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
|---|---|
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | διαθέσιμος |
| Γίνοντας μέσα | Κίνα |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Τμήματα πυρήνων | Μηχανή, PLC |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 80kn |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
| Δοκιμή μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η μηχανή συσκευάζεται με την πλαστική ταινία οι βοηθητικά μηχανές και τα ανταλλακτικά συσκευάζονται |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή του νερού | 100L/Min |