| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Πίεση εμφύσησης | 0,6 MPa |
| Εγκεφαλικό μούχλας | 170-520 χλστ |
| Δύναμη σύσφιξης | 80 κ.κ |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλας | με Auto-Deflashing |
| Φόρμα | Μία κοιλότητα ή δύο κοιλότητες |
| Κατάλληλο | Μπουκάλι 0~5L |
| Κατασκευασμένο στη | Κίνα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρεχόμενος |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο |
| Τάση | 440V/415V/380V/220V |
| Ροή του νερού | 100L/Min |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET, Πλαστικό |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 20 χιλ. |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 800 μιλ. |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι της PET, βάζα της PET |
| Μάρκα | DAWSON |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Μάρκα | Dawson |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 2 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Προδιαγραφή | ABLD100 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
| Διάσταση μηχανών | 6.8×3.3×5 |
| Επαφέας | Σνάιντερ |
| Ικανότητα δεξαμενών πετρελαίου | 850L |