| Υλικό προϊόντων | Πλαστικό |
|---|---|
| Προϊόν | πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Κοιλότητα | Ενιαία κοιλότητα/πολυ κοιλότητα, μια ή περισσότερες, ενιαίος/οικογένεια |
| Δρομέας | Καυτός κρύος δρομέας δρομέων \ |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPA |
| Πίεση φυσήγματος | 0,6 MPA |
| Κτύπημα φορμών | 170-520 χιλ. |
| Δύναμη στερέωσης | kn 80 |
| Διαμορφώστε το αριθ. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Ικανότητα θέρμανσης βιδών | 6 KW |
| HDPE παραγωγή | 100kg/h |
| Δύναμη στερέωσης | 80Kn |
| ανώτατο μέγεθος φορμών | 400X450mm |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, ιατρικό, καλλυντικό |
| Τάση | 380V, 380V/50HZ, 220/380V, 220V/380V/415V/460V. |
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| Τύπος | Πλήρης-αυτοκίνητο, σχηματοποίηση χτυπήματος εγχύσεων |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB90 |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5kw |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7kw |
| Εμπορικό σήμα | DAWSON |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αυτόματος | Πλήρης αυτόματος |
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Injection Blow Moulding, Injection Blow Mold |
| Υλικό καλουπιού | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Δρομέας | Ζεστός τρέχων\ Ψυχρός τρέχων |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστική οικιακή φόρμα εγχύσεων |
| Ονομα | Πλαστικό καλούπι με δαχτυλίδι για μπουκάλια κρασιού 4 κοιλοτήτων ABS |
| Πλαστικό υλικό | PET,PP,PS,PC,ABS |
| Τάση | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάσταση (L*W*H) | σαν διαταγή |
| Εφαρμογή | Μπουκάλι, εμπορευματοκιβώτιο |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | Online υποστήριξη |
|---|---|
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Κανένας |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ένα χρόνο |
| όνομα | ελεγκτής διαρροής |
| Λέξη-κλειδί | αυτόματο δοκιμαστή διαρροής |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |