| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βίδας | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |
| Σύστημα ελέγχου Parison | M00G 200 βαθμοί |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου μικροεπιλογήματος | WISETECH |
| Ρυθμιστής θερμοκρασίας | WISETECH |
| Βοηθητικό ρελέ | OMRON |
| Επικοινωνία | Σνάιντερ |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| Μάρκα | Dawson |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών (χιλ.) | 38 χιλ. |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 2000 μιλ. |
| Εφαρμογή | Πλαστικό μπουκάλι, μπουκάλια της PET |
| Μάρκα | Dawson |
| Κατάλληλο υλικό | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Και |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος | 200ml/500ml |
| Δυναμικό παραγωγής | 2000 ~ 2500pcs/h |
| Μέγεθος | 4.09x3.68x2.57 ((M) |
| Βάρος | 8.2t |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Παραγωγή (kg/h) | 320 Kg/h |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Κοιλότητα φορμών | υψηλός - ποιοτικό ανοξείδωτο S136H |
|---|---|
| Εξέχουσες θέσεις | υψηλός - ποιοτικό ανοξείδωτο S136H |
| necking πιάτο | ΙΑΠΩΝΙΑ υλικό DC53 |
| Θερμική επεξεργασία | HRC62 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σε ξύλινες περιπτώσεις |
| Δύναμη σύσφιξης | 600 Kn |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντος | 100-120 L |
| Διάμετρος βίδας | 100 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Αριθμός Σταθμού | Μονόκλινο |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |