| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| sutiable | 0~5L μπουκάλι |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
|---|---|
| Φόρμα | Μια κοιλότητα ή κοιλότητα δύο |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 20L |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Αναλογία βιδών L/D | 25L/D |
| Ανώτατο μέγεθος φορμών | 800X1000mm |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
|---|---|
| Πίεση νερού | 0.4-0.6mpa |
| Ανώτατος όγκος | 5L |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB80II |
| Μέσο ψύξης | νερό |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 200PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Σταθμός | Ένας σταθμός ή σταθμός δύο |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Διαθέσιμος |
| Υλικό | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Μέγιστη ένταση | 5L |
| Ροή νερού | 100L/min |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 5L 8L |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20 έτη |