| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| sutiable | μπουκάλι 20L 25L |
| Δύναμη στερέωσης | 270 Kn |
| Ζώνη θέρμανσης | 4 θερμάστρα αργιλίου |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Δύναμη θέρμανσης βιδών (KW) | 6 KW |
|---|---|
| Μέγεθος πλακών στερέωσης φορμών (πλάτος) (χιλ.) | 290 χιλ. |
| Αέρας Comsumption (μ ³ /mi | 0,6 μ ³ /min |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κοιλότητα φορμών & εξέχουσες θέσεις | S136, κράμα αλουμινίου 606 |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ζωή φορμών | 250000-300000shots |
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φόρμα οχημάτων, πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σε ξύλινες περιπτώσεις |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, Γερμανός στρατιώτης δοχεία, γαλόνια, εμπορευματοκιβώτια |
|---|---|
| Σταθμός | Διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο κεφάλι |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 20L |
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | ΜΕ την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Υλικό προϊόντων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όγκος | 100ML-300L |
| Κοιλότητα | Ενιαία πολλαπλάσια κοιλότητα κοιλοτήτων \ |
| Όνομα προϊόντων | καλύμματα, καπάκια, προσχηματισμοί, καλύψεις… |
| Δείγματα | Στείλετε σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Εφαρμογή | Πλαστικά πρότυπα, τύμπανα νερού, δροσίζοντας κιβώτιο |
|---|---|
| Μηχανή | Σερβο μηχανή |
| Έλεγχος PLC | Η ιαπωνική Mitsubishi |
| Διάσταση μηχανών | 6.8*3.3*5 |
| Κλείστε/ανοικτό κτύπημα | 8801700mm |