| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 600 Kn |
| Διάμετρος βιδών | 100mm |
|---|---|
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 100-120 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 18,5 KW |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 pc/h |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη Drive βιδών | 18,5 kw |
| Εφαρμογή | Μπουκάλια, βάζα, δοχεία Jerry, γαλόνια, δοχεία |
|---|---|
| Πίεση νερού ψύξης | 0,3 MPa |
| Πίεση εμφύσησης | 0,6 MPa |
| Εγκεφαλικό μούχλας | 170-520 χλστ |
| Δύναμη σύσφιξης | 80 κ.κ |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLD100 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μηχανών | >20years |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατος όγκος προϊόντων | 120 Λ |
| Δύναμη στερέωσης | 600KN |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανής | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | - Ναι, ναι. |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | χειριστής 1~2 |
| Υπηρεσία μηχανικού | Οι μηχανικοί μπορούν να πάνε στο εργοστάσιο του πελάτη για εκπαίδευση εγκατάστασης |