| Τάση | Πελάτης που διευκρινίζεται |
|---|---|
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
| Κατάλληλος όγκος προϊόντων | 0-5 Λ |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Max.product όγκος | 8 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 800 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης αντλιών πετρελαίου | 7,5 KW |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22kw |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 450~480 PCS/H |
| Διάμετρος βιδών | 75 ΚΚ |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Παραγωγή HDPE | 100kg/h |
| Ικανότητα παραγωγής | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Μέγεθος | 4.6×3×2.4 (Μ) |
| Βάρος | 8.2T |
| Βίδα | 90mm |
| Ανώτατο στόμα κύβων | 180mm |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 120L |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 360 PC/H |
| διάμετρος βιδών | 100 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 28 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Λειτουργία διαμόρφωσης | φυσώντας φόρμα |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή |
| Υλικό | 42CrMo |
| Λογισμικό σχεδιασμού | Υπέρ-ε |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Κεφάλι κύβων | Ενιαίο επικεφαλής ή διπλό κεφάλι |
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | με την αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Τύπος σχηματοποίησης χτυπήματος | Μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος εξώθησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος εφαρμογής | 5 λίτρα |
| Πίεση νερού ψύξης | 0.6 MPa |
| Κατανάλωση νερού | 100 λίτρα/λεπτό |
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |