| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
|---|---|
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Συνοψίστε | Αρίστης ποιότητας χάλυβας κραμάτων, κεντρική σίτιση |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Διάμετρος βιδών | 40mm |
|---|---|
| ταχύτητα βιδών | 0-190RPM |
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Πίεση εγχύσεων | 174Mpa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 140Kg/cm |
| Βίντεο Εξερχόμενη-Επιθεώρηση | Παρέχεται |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Βασικά εξαρτήματα | PLC, Κινητήρας, Ρουλεμάν, Κιβώτιο ταχυτήτων, Μοτέρ, Γρανάζια |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Δύο σταθμοί, διπλή κεφαλή |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | 5 λίτρα |
| Σύστημα στερέωσης | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών | 65mm |
| όρος | νέος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Χρόνος εγγύησης | 1 έτος |
| Max. Μέγιστη. Product Volume Όγκος προϊόντος | 5 Λ |
|---|---|
| Δύναμη στερέωσης | 70 Kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πνευματικός | Festo από τη Γερμανία ή SMC από την Ιαπωνία |
| Επαφέας | Σνάιντερ από Franch |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Αριθμός Μοντέλου. | ABLB75II |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου | 180pcs/h |
| Διάμετρος βίδας | 75 χιλιοστά |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| ικανότητα παραγωγής | 180pcs/h |
| Διάμετρος βιδών | 75mm |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Ημέρες παράδοσης | 55 ημέρες |
| Σχήμα αριθ. | ABLB75II |
|---|---|
| Δυναμικό παραγωγής | 180PCS/h |
| Διάμετρος βίδες | 75 χιλιοστά |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 22KW |
| Έξοδος HDPE | 100kg/h |