| Διαμορφώστε το αριθ. | ABLB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Δύναμη μηχανών αντλιών πετρελαίου | 5.5KW |
| Επικεφαλής δύναμη θέρμανσης | 5.7Kw |
| Εμπορικό σήμα | Dawson |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Διαμορφώστε το αριθ. | DSB65I |
|---|---|
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5L |
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP, PVC, CP, PETG, LDPE |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PET |
|---|---|
| Διάμετρος λαιμών | 38 ΚΚ |
| Όγκος μπουκαλιών (μιλ.) | 2000 μιλ. |
| Max.Bottle ύψος (χιλ.) | 330 χιλ. |
| Max.Bottle διάμετρος (χιλ.) | 100 χιλ. |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 18,5 KW |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 5 Λ |
|---|---|
| Ξηρός κύκλος | 1000 PC/H |
| Διάμετρος βιδών | 65 χιλ. |
| Αναλογία βιδών L/D | 24 L/D |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 18,5 KW |
| Τμήματα πυρήνων | PLC, μηχανή, ρουλεμάν, κιβώτιο ταχυτήτων, μηχανή, εργαλείο, αντλία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Εφαρμογή | ΜΠΟΥΚΑΛΙ |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
| Ιδιότητες επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Αριθμός σταθμών | Ενιαίος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τύμπανο, πιάτο, επιπλέον σώμα, οδοφράγματα, ιατρικός πίνακας κρεβατιών |
| Δύναμη κίνησης βιδών | 55 KW |
| Δύναμη στερέωσης | 780 Kn |
| Κτύπημα φορμών | 5501350mm |
| Αναλογία βιδών L/D | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Θεωρητική ικανότητα εγχύσεων | 238cm3 |
| Max.Hydraulic πίεση | 140kg/Cm |
| Κτύπημα βιδών | 190mm |
| Χωρητικότητα σφιγκτηρών | 600KN |
| Σταθμός | Διπλός Σταθμός |
|---|---|
| Αριθμός κεφαλιού ζεύξης | 1/2/3/4 |
| Μέγιστος όγκος προϊόντος | Συστήματα συμπίεσης τύπου εναλλαγής |
| Υδραυλικό σύστημα | 68kn |
| Κατάλληλο υλικό | HDPE, PP |