| Προϊόν | Οικιακό προϊόν, φυσώντας φόρμα |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Κοιλότητα | Πολυ κοιλότητα, ενιαία κοιλότητα/πολυ κοιλότητα, ενιαίες/πολυ, ένας ή περισσότεροι |
| Προσαρμοσμένο λογότυπο | ναι |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| Αυτόματος-αφαίρεση του χνουδιού | Αυτόματος-αφαιρώντας το χνούδι το σύστημα παρεχόμενο |
| Κοιλότητα | Πολλαπλάσιες κοιλότητες διαθέσιμες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση |
| Βάση φορμών | Τυποποιημένα, ευρωπαϊκά πρότυπα HASCO, παγκόσμια πρότυπα |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής φορμών | > 1.000.000 κύκλοι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Τάση | Πελάτη που απαιτείται σαν |
| Χρησιμοποιημένος για | Ο συνδετήρας σωλήνων, προσχηματισμός, καλύπτει, συσκευάζει, παιχνίδια… |
| Μέγιστος όγκος προϊόντων | 25L |
|---|---|
| Σύστημα στερέωσης | Σύστημα στερέωσης τύπων τραβερσών |
| Κινητήρας εξωθητή | 30kw μηχανή Siemens |
| Προδιαγραφή | ABLB80-25L |
| Σταθμός | Ενιαίος σταθμός ή διπλός σταθμός |
| Υλικό φορμών | S136, κράμα αλουμινίου 606 |
|---|---|
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φόρμα οχημάτων, πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Κοιλότητα | Πολυ κοιλότητα, μια ή περισσότερες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σε ξύλινες περιπτώσεις |
| Λογισμικό σχεδίου | Autocad |
|---|---|
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Όρος | Νέος |
| Συγκέντρωση | Μέρος λαιμών και κατώτατο μέρος μετακινούμενα |
| Σύστημα ψύξης | χωριστό σύστημα ψύξης |
| Κοιλότητα φορμών & εξέχουσες θέσεις | S136, κράμα αλουμινίου 606 |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ζωή φορμών | 250000-300000shots |
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φόρμα οχημάτων, πλαστική φόρμα εγχύσεων, φυσώντας φόρμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σε ξύλινες περιπτώσεις |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |