| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φυσώντας φόρμα |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Υλικό φορμών | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Δρομέας | Καυτός/κρύο |
| Κοιλότητα | ένας ή περισσότεροι |
| Πλαστικό υλικό | PP, CP, PC, ABS |
|---|---|
| Προϊόν | Οικιακή συσκευή, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα |
| Υλικό φορμών | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό φορμών | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 κ.λπ. |
|---|---|
| Αυτόματο ξεφλούδισμα | Παρέχεται σύστημα αυτόματης εκτόνωσης |
| Εξοπλισμός | CNC, Τόρνος, EDM, Κοπή σύρματος, Διάτρηση κ.λπ. |
| Προϊόν | Οικιακό προϊόν, φυσώντας φόρμα |
| Διαμόρφωση του τρόπου | Φυσώντας φόρμα, φόρμα προσχηματισμών |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναι |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Απαιτείται ανθρώπινο δυναμικό | Παρέχουμε πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως πώμα και πλήρωση |
| εγγύηση | 12 μήνες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP, PE, PC, CP, COC |
| Υπόθεση | νέος |
| Δείγματα που παρέχονται | Δώστε δείγμα φιάλης μετά τη δοκιμή καλουπιού για επιβεβαίωση |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένο | Πλήρως αυτόματο |
| Δύναμη σύσφιξης | 100-500KN |
| Σκλήρυνση εκτοξευτή | 50-150 mm |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναί |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Εφαρμογές | 5ml στα μικρά πλαστικά μπουκάλια 1L |
|---|---|
| Τύπος σχήματος χτυπήματος | Σχήμα χτυπήματος εγχύσεων |
| Χρώμα εμφάνισης μηχανών | εξατομικεύσιμος |
| άλλες υπηρεσίες | 24ωρες σε απευθείας σύνδεση διαβουλεύσεις (γρήγορη απάντηση) |
| Πλήρης γραμμή παραγωγής | Παρέχουμε την πλήρη γραμμή παραγωγής, όπως η κάλυψη και η πλήρωση |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | ΝΑΙ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
| τάση | 380V/3PH/50HZ |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Αυτόματος | Ναί |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| Τάση | 380V/3PH/50HZ |